| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

ראש מינהל הספורט - מר עופר בוסתן

ברכת ראש מינהל הספורט לספורטאי אולימפיאדת הילדים:

אולימפיאדת הילדים הפכה למסורת מבורכת ורבת שנים אשר מהווה קידום ושיתוף פעולה בין הרשויות השונות באמצעות ספורט.

משרד התרבות והספורט, בראשות השרה חה"כ מירי רגב, ממשיך גם השנה בהשקעה חסרת תקדים במסגרת תמיכה בקידום הספורט התחרותי ובתרבות הספורט (ספורט עממי) ברשויות המקומיות, בעיקר באמצעות הגדלת תקציב "סל הספורט" לרשויות.

מינהל הספורט ימשיך לקדם את חזונו, לאפשר לכל אדם בישראל את הזכות למימוש עצמי באמצעות ספורט ופעילות גופנית, ואנו נעשה ככל יכולתנו על מנת להטמיע את החשיבות שבקיום אורח חיים פעיל ובריא מגיל ילדות לאורך החיים.
חזון מינהל הספורט קובע כי לכל אדם הזכות למימוש עצמי באמצעות ספורט ופעילות גופנית, המהווים כלי לגיבוש החברה והקהילה ולהטמעת ערכים בקרב ילדים ובני נוער. במטרה להגשים את החזון, הגדיר לעצמו מינהל הספורט כמטרה להגדיל את מספר העוסקים בפעילות ספורט בישראל, לרבות הגיל הצעיר.

מינהל הספורט מוביל יחד עם הרשויות המקומיות, את מסורת "אולימפיאדת הילדים" - אירוע ספורטיבי-חינוכי-חברתי, בו לוקחים חלק מיטב הספורטאים והספורטאיות הצעירים במדינת ישראל בעשרות ענפי ספורט, המתקיים באופן מסורתי זו השנה ה-12 במהלך חופשת ל"ג בעומר.

אנצל הזדמנות זאת לברך את ראשי הרשויות המכבדים את האירוע בנוכחותם, את מנהל מחלקת הספורט של העיר נתניה, מר מוטי שעיבי ומנהלי מחלקות הספורט ברשויות המקומיות הנוטלים חלק באירוע והעושים כמיטב יכולתם על מנת להכין את הספורטאים למשחקים, על השקעתם, מחויבותם ומנהיגותם. יבואו על הברכה והתודה, חברי הוועדה המארגנת, צוות מינהל הספורט, מפקחי מינהל הספורט במחוזות השונים והתאחדות בתי הספר על המסירות והסיוע בהכנות לקיום אירוע ספורט חשוב זה והוצאתו לפועל.

תודה רבה למכון ווינגייט ולאנשי צוותו שעשו כמיטב יכולתם על מנת לאפשר את קיומו של האירוע ברמה מקצועית גבוהה ביותר.
תודה מיוחדת לכל הילדים, הילדות ובני הנוער, הספורטאים הצעירים הלוקחים חלק באירוע, אשר מהווים את עתודת ספורטאי ישראל - יישר כוח ובהצלחה!

ברגשי כבוד

עופר בוסתן
ראש מינהל הספורט