| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

אריק קפלן נשיא אילת-התאחדות ישראלית לספורט תחרותי לא אולימפי

 

 
ספורטאיות וספורטאים צעירים

כמדי שנה, גם השנה אני שמח להביא את ברכתי החמה לכם - ספורטאי העתיד של ישראל לרגל  "אולימפיאדת הילדים" ה-12 - אחד מהאירועים הספורטיביים-חינוכיים הכיפיים ביותר לספורטאים הצעירים שלנו. 

זו כבר מסורת שאולימפיאדת הילדים נערכת במכון וינגייט המרכז הלאומי לספורט של ישראל וזאת בשיתוף פעולה פורה בין עיריית נתניה, המחלקות לספורט ברשויות המקומיות והתאחדות הספורט לבתי-הספר.

השנה, בשנת ה- 71 למדינה, נציין 12 שנים לאולימפיאדת הילדים וזאת עם מעל 6000 ילדות וילדים שיגיעו מכל רחבי הארץ וייצגו מעל 100 יישובים ויתחרו ב-28 ענפי ספורט שונים ייקחו חלק בחגיגת ספורט, תנועה וצבע.
 
הספורטאים שייטלו חלק באירועים מייצגים נאמנה את הספורט בישראל, בקטגוריות השונות : ענפי הספורט האולימפיים , ענפי הספורט שאינם אולימפיים, פרא-אולימפי
וספיישל אולימפיקס - כאשר המשותף לכולם - אהבת הספורט , הרצון לנצח , אך בד בבד - הגינות וספורטיביות ,ללא גזענות וללא אלימות.
הספורטאים הצעירים יכירו חברים חדשים ובעיקר ייהנו מאווירה ספורטיבית, צעירה וכיפית.

התאחדות "אילת", המייצגת את ענפי הספורט שאינם אולימפיים,  פועלת במהלך כל השנה לטיפוח הספורט ההישגי , כמו גם לטיפוח והרחבת השורות ונותנת דגש מיוחד לקידום הספורט בקרב הקהל הצעיר.
אולימפיאדת הילדים הינה הזדמנות מצויינת להביא חובבי ספורט חדשים ולמשוך בני נוער חדשים לעיסוק , הכל כך חשוב בספורט.

"אילת" וספורטאיה שמחים וגאים להמשיך ולקחת חלק באירוע, להיות שותפים בכירים ולתרום להצלחתו של הפרויקט היפה הזה.

אני רוצה להודות לכל הלוקחים חלק בפרוייקט הנ"ל , החל מיוזמי הפרויקט, מפקחי מינהל הספורט, מנהלי המחלקות לספורט ברשויות המקומיות, התאחדות הספורט לבתי הספר, ראשי הענפים השונים וכמובן מכון וינגייט.

בהצלחה רבה לכולם!  חג שמח !


                                                      אריק קפלן
                                                        נשיא "אילת"