| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

התעמלות אומנותית

רכזת הענף: רגינה דוידוב
טלפון:0544667992
 dregina@walla.com

תקנון אולימפיאדת ילדים - 2017

 

 

גיל המשתתפים (כיתות): שנתונים 2010-2001
המין המשתתף:  נקבה
הערות:לפי תוכנית מקצועית בתרגילים קבוצתיים למחצית השנייה של איגוד ההתעמלות

מספר רשויות מקסימלי שיכולות להשתתף: 20
מספר משתתפים מקסימלי שיכולים להשתתף (מכל הרשויות): 200
מספר קבוצות שכל רשות יכולה לשלוח: 5
מספר ילדים מקסימלי בכל קבוצה שיכולים להשתתף: לפי הרכבים של תרגילים

סוג תלבושת:בגדי תחרות
נתוני מגרש התחרות: אולם ספורט
הרכב השופטים:    שופטת מכל רשות

לוחות זמנים: לאחר ההרשמה
פרסים: 4 גביעים (1-מקום1, 1-מקום2, 2 מקום 3) + מדליות זהב, כסף, ארד
הערות:

 

אולימפיאדת הילדים ה-10 בנתניה 

לוח זמנים והגרלה

להלן לו"ז והגרלה לאולימפיאדת הילדים ה-10 תתקיים השנה בנתניה בשיתוף עם התאחדות הספורט לבתי הספר בישראל.

האולימפיאדה תתקיים בנתניה ,במכון וינגייט ביום ראשון, בתאריך: 14.05.17.

 

לוח זמנים:

·                9:00 – 10:30 - הגעה של רשויות

·                10:45 – 11:30 טקס הפתיחה

·                11:45 – 12:30 – חימום

·                12:30 – 14:30 – תחרות בתרגילים קבוצתיים

·                14:30 – 15:00 – טקס סיום וחלוקת מדליות

 

תחרות מוכרת ע"י האיגוד ההתעמלות.

שופטת ראשית סבטלנה ז'וגרייב.

בהצלחה!!                                  

הגרלה:

12:30 – 14:30 – תחרות בתרגילים קבוצתיים


 

 

הכנה 4 (2009 - 2010)

 

חופשי 4

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

הפ' כוכב דוד 1

 

2

העמותה לקידום הת' כפר סבא

 

3

הפ' כוכב דוד 2

 

 

 

הכנה 4 (2009 - 2010)

 

חופשי 5

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

א. ס. רמת השרון

 

2

הפ' ק. גת

 

 

 

הכנה 4 (2009 - 2010)

 

חופשי 6

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

א. ס. רמת השרון

 

2

מכבי אריאל

 

 

 

הכנה 3 (2009 - 2008)

 

חופשי 4

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

העמותה לקידום הת' כפר סבא

 

 

 

הכנה 3 (2009 - 2008)

 

חופשי 5

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

הפ' ק. גת

 

 

 

הכנה 3 (2009 - 2008)

 

חופשי 6

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

מכבי דרום

 

2

מכבי מקפ"ת

 

 

 

הכנה 3 (2009 - 2008)

 

חופשי 8

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

מכבי עתידים השרון

 

 

 

הכנה 2 (2007 - 2008)

 

חופשי 4

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

הפ' כוכב דוד

 

2

הפ' זכרון יעקב

 

3

מכבי עתידים השרון

 

 

 

הכנה 2 (2007 - 2008)

 

חופשי 6

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

מכבי דרום

 

2

מכבי מקפ"ת

 

3

מכבי אריאל

 

 

 

הכנה 1 (2006 - 2007)

 

חישוקים  4

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

עוצמה ראש העיין

 

2

הפ' ק. גת

 

3

מכבי דרום

 

 

 

הכנה 1 (2006 - 2007)

 

חישוקים 6

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

מכבי שוהם 1

 

2

מכבי אריאל

 

3

מכבי שוהם 2

 

4

מכבי עתידים השרון

 

5

מכבי שוהם 3

 

 

 

ילדות  (2004 - 2006)

 

אלות+חופשי 4

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

הפ' כוכב דוד

 

2

עוצמה ראש העיין

 

3

הפ' זכרון יעקב

 

4

א. ס. רמת השרון

 

5

מכבי שוהם

 

 

 

ילדות  (2004 - 2006)

 

אלות+חופשי 6

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

מכבי אריאל

 

2

מכבי מקפ"ת

 

 

 

נערות  (2002 - 2004)

 

סרטים +חופשי 4

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

הפ' זכרון יעקב

 

2

מכבי מקפ"ת

 

 

 

בוגרות  (2001+)

 

כדורים+סרטים 4

 

מס'

 

אגודה

 

 

1

מכבי שוהם

 

2

מכבי אריאל