| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

כדוריד

 

תקנון טורניר הכדוריד (בנים, בנות)

שם הרכז:  זלביגר רן
טלפון: 054-4447478
מייל: selbiger@gmail.com

גיל המשתתפים (כיתות):  כיתות ו'
המין המשתתף:   זכר, בנות
הערות:  ייתכן טורניר לקבוצת נערות בנוסף.

מספר רשויות מקסימלי שיכולות להשתתף:    8 מכל מין.
מספר משתתפים מקסימלי שיכולים להשתתף (מכל הרשויות):   120 בנים, 120 בנות
מספר קבוצות שכל רשות יכולה לשלוח:  1 בנים  1 בנות
מספר ילדים מקסימלי בכל קבוצה שיכולים להשתתף:  15


סוג תלבושת:  2 תלבושות – בהיר וכהה.
פריטי לבוש נלווים שהמשתתפים צריכים להביא:  ניתן גם גופיות סימון, כדורי יד לחימום הקבוצות


נתוני מגרש התחרות:  דשא גיל.
הרכב השופטים:   שחקני נוער מועדון הכדוריד פ"ת

שיטת המשחקים:

בטורניר ישתתפו מקסימום 8 קבוצות (לפי כמות הנרשמים). הטורניר יתנהל  בשני בתים בשיטת ליגה בת סיבוב אחד. בסיום כל המשחקים הקבוצות שיסיימו במקום הראשון והשני בטבלת המשחקים יהיו המשתתפות בגמר יד.  הגמר יד יקבע את מיקום הקבוצות בטורניר שיקבלו גביעים ומדליות (מקום ראשון, שני ושלישי). בטורניר ישתתפו תלמידי כיתות ו'  (ניתן לשתף שחקנים מכיתות נמוכות יותר).


תקנון המשחק:
המשחקים יתנהלו על פי חוקת הכדור-יד הרשמית לליגת ילדים .
משך המשחקים יהיה 10 דקות, ללא הפסקה.
אין פסקי זמן.
הרחקה  (2 דק') תימשך דקה אחת.
בסוף המשחק החוקי תרשם בלוח התוצאה (כולל תיקו).
במידה ויהיה שוויון באחד משני המקומות הראשונים הסדר יקבע לפי הפרשי שערים במידה ויהיה שוויון גם בהפרשי השערים יזרקו זריקות עונשין מ - 7 מ' (3 לכל קבוצה), במידה ולא תושג הכרעה ימשיכו לזרוק לסירוגין זריקה אחת לכל קב' עד להכרעה (על ידי כל שחקני  הקב' - ולא יותר ממספר השחקנים הקטן מבין שתי הקבוצות).
במשחקי הגמר יד במידה ויהיה שוויון המנצחת תקבע בזריקות עונשין מ - 7 מ' (באותו נוהל כמו בשלב הבתים).

לוחות זמנים:  מיד לאחר טקס הפתיחה. 12:00-17:00
פרסים:   מדליות וגביעים למקומות 1,2,3

 

 

 

 

 

 


 

אולימפיאדת הילדים ה-10

במכון וינגט בתאריך 14.05.2017

 

 

בתאריך 14.5.2017 במכון וינגט תיערך אולימפיאדת הילדים ה 10.

טורניר הכדוריד באחריות רכז הכדוריד אגף הספורט פ"ת זלביגר רן טלפון 054-4447847.

האולימפיאדה תפתח בשעה 12:15 בטקס פתיחה. הטורניר יפתח בשעה 13:15 ויסתיים

בשעה 16:00 בדשא גיל. (יש מפה באתר האולימפידה)

 

בטורניר ישתתפו:

                בנים                   בנות

1.      רמת השרון     1. רמת השרון                             

2.      ערד                  2. פתח תקוה

3.      פתח תקווה    3. הרצליה

4.      הרצליה           4. ערד

5.      שוהם 

6.      רעננה

 

 

הטורניר יתנהל  בשני בתים בשיטת ליגה בת סיבוב אחד. בסיום כל המשחקים הקבוצות שיסיימו במקום הראשון והשני בטבלת המשחקים יהיו המשתתפות בגמר יד.  הגמר יד יקבע את מיקום הקבוצות בטורניר שיקבלו גביעים ומדליות (מקום ראשון, שני ושלישי).

בטורניר ישתתפו תלמידי כיתות ו'  (ניתן לשתף שחקנים מכיתות נמוכות יותר).

 

תקנון

המשחקים יתנהלו על פי חוקת הכדור-יד הרשמית לליגת ילדים .

משך המשחקים יהיה 10 דקות, ללא הפסקה. אין פסקי זמן. הרחקה  (2 דק') תימשך דקה אחת.

בסוף המשחק החוקי תרשם בלוח התוצאה (כולל תיקו).

במידה ויהיה שוויון באחד משני המקומות הראשונים הסדר יקבע לפי הפרשי שערים במידה ויהיה שוויון גם בהפרשי השערים יזרקו זריקות עונשין מ - 7 מ' (3 לכל קבוצה), במידה ולא תושג הכרעה ימשיכו לזרוק לסירוגין זריקה אחת לכל קב' עד להכרעה (על ידי כל שחקני  הקב' - ולא יותר ממספר השחקנים הקטן מבין שתי הקבוצות).

במשחקי הגמר יד במידה ויהיה שוויון המנצחת תקבע בזריקות עונשין מ - 7 מ' (באותו נוהל כמו

בשלב הבתים).

תוכנית משחקים

אולימפיאדת הילדים 26.05.2016

כדור יד בנות ובנים.

 

 

 

מיגרש 1

 

 

 

מיגרש 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תוצאה

קבוצה1

 

קבוצה 2

שעה

קבוצה1

 

קבוצה 2

תוצאה

 

פתח תקוה

מול

רזרוה

13:15

רמת שרון

מול

רזרוה

 

 

רעננה

מול

שוהם

13:30

הרצליה

בנות

רמת השרון

 

 

הרצליה

מול

ערד

13:45

פתח תקוה

מול

רעננה

 

 

פתח תקוה

בנות

הרצליה

14:00

ערד

בנות

רמת השרון

 

 

שוהם

מול

רזרוה

14:15

ערד

מול

רזרוה

 

 

רמת שרון

מול

הרצליה

14:30

פתח תקוה

מול

שוהם

 

 

רמת שרון

בנות

פתח תקוה

14:45

הרצליה

בנות

ערד

 

 

רעננה

מול

רזרוה

15:00

הרצליה

מול

רזרוה

 

 

ערד

מול

רמת השרון

15:15

ערד

בנות

פתח תקוה

 

 

מקום 2 בנים

מול

מקום 2 בנים

15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מקום 1 בנים

גמר

מקום 1 בנים

16:00

מקום 2 בנות

גמר

מקום 1 בנות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

·        כול משחק ימשך 10 דקות.

·        משחק הגמר ימשך 15 דקות.

 

 

 17:30  טקס סיים ענפי וחלוקת גביעים ומדליות

 

חלוקת בתים בנים.

 

 

 

 

שם הקבוצה

נצחון

תיקו

הפסד

סה"כ

בית א'

1

רעננה

 

 

 

0

 

2

שוהם

 

 

 

0

 

3

פ"ת

 

 

 

0

 

4

רזרוה

 

 

 

0

 

5

 

 

 

 

0

 

 

שם הקבוצה

נצחון

תיקו

הפסד

סה"כ

בית ב'

1

רמת השרון

 

 

 

0

 

2

הרצליה

 

 

 

0

 

3

ערד

 

 

 

0

 

4

רזרוה

 

 

 

0

 

5

 

 

 

 

0

 

דרישות מהקבוצות המשתתפות בטורניר:

 

 

·        הקבוצות מתבקשות להגיע עם שני סטים של תלבושות (כהה ובהיר), בכל מקרה יקבלו המשתתפים חולצת טורניר.

·        הקבוצות מתבקשות לדאוג לכדורים לצורך חימום לפני המשחק.

·        הקבוצות מתבקשות לדאוג למזון שתייה וכובעים לשחקנים.

·        נא להתייצב לטורניר מיד לאחר טקס הפתיחה.

·        נא לשמור על לוח הזמנים ולהישמע להנחיות אחראי המגרשים והשופטים הצעירים (חשוב לכבדם!).

·        הקבוצות מתבקשות להישאר לטקס המדליות, שיערך בשעה 17:30 בדשא גיל.

 

    בהצלחה בטורניר ובאולימפידה.

 

            זלביגר רן                                                   

            רכז כדוריד.