| | | צור קשר | שלח דואר הורדת אישור הורים / אישור יציאה
 
 
 

פס אקרובטי

פס אקרובטי

שם הרכז: כרמית להט
טלפון: 0507893000
מייל: gymnatanya@walla.com

גיל המשתתפים (כיתות): כיתות ב - ו
המין המשתתף: בנות
הערות: לפי חוקת פס אקרובטי, דרגות 2,3 בלבד

מספר רשויות מקסימלי שיכולות להשתתף: 10 בכל דרגה
מספר משתתפים מקסימלי שיכולים להשתתף (מכל הרשויות): עד 80 בנות
מספר קבוצות שכל רשות יכולה לשלוח: קבוצה 1, מקסימום 4 בנות לדרגה
מספר ילדים מקסימלי בכל קבוצה שיכולים להשתתף: 4 בכל דרגה

סוג תלבושת:
בגד גוף קבוצתי, טייץ
פריטי לבוש נלווים שהמשתתפים צריכים להביא: שיער אסוף


נתוני מגרש התחרות:

פס איירפלור באורך 10 מ', משטח הרצה ונחיתה, אולם ברלין עליון, פס ימני.
הרכב השופטים:  3 שופטי ביצוע לכל דרגה



שיטת המשחקים:

 

שני פסי חובה

דרגה 2 (עד גיל 10)
פס 1 – ריצה, ניתור קידם ערבית , ניתור חצי פנייה עם פתיחת רגל ,ערבית וניתור למעלה   =  9.3
           או
          ריצה , ניתור קידם ערבית , ניתור חצי פנייה עם פתיחת רגל וקפיצת ידיים ניחיתה על שתי רגליים = 9.7

פס 2 – ריצה, ניתור קידם וסלטה לפנים בקירוס = 9.0
           או
          ריצה, ניתור קידם וסלטה לפנים בקיפול = 9.3
          או
         ריצה, ניתור קידם וסלטה לפנים עם סיבוב של 180 מעלות = 9.7

דרגה 3 (עד גיל 12)

פס 1 – ריצה, ניתור קידם קפיצת ידיים סלטה בקרוס = 9.3

          או

          ריצה, ניתור קידם קפיצת ידיים סלטה בקיפול = 9.6

         או

         ריצה, ניתור קידם קפיצת ידיים סלטה לפנים עם סיבוב 180 מעלות = 10.0

         או 

         ריצה, ניתור קידם קפיצת ידיים רגל רגל וערבית = 7.3

         או

         ריצה, ניתור קידם קפיצת ידיים רגל רגל לקפיצת ידיים נחיתה על שתי רגליים = 7.7


פס 2 – ריצה, ניתור קידם, ערבית פליק פלאק וניתור למעלה = 8.5

           או

           ריצה , ניתור קידם ערבית שני פליקפלאקים וניתור למעלה = 9.2

           או

    ריצה, ניתור קידם, ערבית שלושה פליק פלאקים וניתור למעלה = 10.0 

 

תקנון המשחק:
לפני תחילת הסבב, המתעמלות יבצעו את הפס פעמיים כחימום.
התחרות היא גם אישית וגם קבוצתית, לצורך העניין, קבוצה נחשבת למינימום 3 מתעמלות בדרגה.
ילדות צעירות מהגילאים המצ"ב יוכלו להתחרות, בוגרות יותר, לא.
מתעמלת שלוקחת חלק בענף הפס אקרובטי, לא תוכל לקחת חלק בענף ההתעמלות מכשירים.

לוחות זמנים: תחילת התחרות ב12:00 בטקס פתיחה ענפי (לאחר הטקס פתיחה של האולימפיאדה) סיום משוער 17:00
פרסים:  מדליות למקומות 1-3 , גביעים לקבוצתי , תעודות/מדליית השתתפות לשאר המתעמלות בענף.
הערות: * התחרות מוכרת באיגוד ההתעמלות כתחרות רישמית, אך פתוחה לרישום גם למתעמלות לא רשומות.

 

 

בית א' דרגה 2

רביד

אשואל

 

 נ

 

2

 

עמק חפר

 

 

 

 

 

נויה

גבאי

 נ

 

2

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

יעל

שרמייסטר

 

נ

 

2

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

שי

הוכמן

 

נ

 

2

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

רוני

טננבאום

 

נ

 

2

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

מאיה

בלנק

 

נ

 

2

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

שחר

עופר

 

נ

 

2

 

עמק חפר

 

 

 

 

רז

שרון

 

נ

 

2

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

מעיין

אהרוני

 

נ

 

2

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

עדן

מסורי

 

נ

 

2

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

שי

צברי

 

נ

 

2

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

אמילי

גודון

נ

 

2

נתניה

 

 

 

 

 

 

בר

כהן

נ

 

2

נתניה

 

 

 

 

 

 

מעיין

בלחסן

נ

 

2

נתניה

 

 

 

 

 

 

שיר

כשרמן

נ

 

2

נתניה

 

 

 

 

 

 

שילי

גרינברג

 

נ

 

2

מזכרת בתיה

 

 

 

 

 

 

עדי

פרידמן

 

נ

 

2

מזכרת בתיה

 

 

 

 

 

 

מיאה

גרוזמן

 

נ

 

2

מזכרת בתיה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ב דרגה 2

נועה

צפריר

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

שילי

לוי

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

רוני

טל

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

נטע

רום

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

נעמי

ברטשפיז

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

דריה

רייטמן

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

דניאל

אפנצלר

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

גל

חמו

 

נ

 

2

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

עלמה

בן נתן

 

נ

 

 2

פרדס חנה

 

 

 

 

 

 

הילה

אגם

 

נ

 

 2

פרדס חנה

 

 

 

 

 

 

אביגיל

סולומון

 

נ

 

 2

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

שקד

לוי

 

נ

 

 2

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

רות

זולר

 

נ

 

 2

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

ענבל

קריימר

 

נ

 

 2

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

אלה

גנון

 

נ

 

 2

גדרה

 

 

 

 

 

 

עדי

בר

 

נ

 

 2

גדרה

 

 

 

 

 

 

רותם

אולמר

 

נ

 

 2

גדרה

 

 

 

 

 

 

שיר

מוסקט

 

נ

 

 2

גדרה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ג דרגה 3

בר

כהן

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

ויקה

זיסמנוב

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

ליטל

מישייב

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

אגם

מלכה

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

קורלין

בלחסן

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

אמונה

זיגדון

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

נעמה

רוזנוולד

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

לאה

סלבינה

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

יובל

סרוסי

נ

 

3

נתניה

 

 

 

 

 

 

דריה

גרנות

נ

 

3

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

רוני

גרינברג

נ

 

3

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

שלי

גרינבויים

נ

 

3

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

שקד

עופר פלק

נ

 

3

עמק חפר

 

 

 

 

 

 

אופיר

גבאי

נ

 

3

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

טליה

גולדשטין

נ

 

3

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

הילי

צור

נ

 

3

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

שלו

בצי

נ

 

3

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

שחר

חן

נ

 

3

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

נועה

סולימן

נ

 

3

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

ליאן

גמליאל

נ

 

3

קריית עקרון

 

 

 

 

 

 

 

 

בית ד דרגה 3

טל

חורש

 

נ

 

3

מזכרת בתיה

 

 

 

 

 

 

עופרי

גנון

נ

 

3

 

גדרה0

 

 

 

 

 

 

ליאן

חנינה

נ

 

3

גדרה

 

 

 

 

 

 

שיר

חלמיש

נ

 

3

גדרה

 

 

 

 

 

 

איילת

עקיבא

נ

 

 3

גדרה

 

 

 

 

 

 

שלי

ברניק

נ

 

3

פרדס חנה

 

 

 

 

 

 

נוגה

סלם טנא

נ

 

3

פרדס חנה

 

 

 

 

 

 

ירין

הריס

נ

 

3

פרדס חנה

 

 

 

 

 

 

מוראל

עובדיה

נ

 

3

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

בר

אבוטבול

נ

 

3

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

אלה

בר

נ

 

3

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

הילה

ונטורה

נ

 

3

באר טוביה

 

 

 

 

 

 

ליה

נאמן

נ

 

3

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

אור

אילון

נ

 

3

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

נגה

שפיגל

נ

 

3

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

הילה

גאון

נ

 

3

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

אמילי

פולונסקי

נ

 

3

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

אלה

כהן

נ

 

3

מכבי דן

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לו"ז התחרות:

 

12:00 טקס פתיחה ענפי

12:10 – 12:25  חימום

12:30 – 13:00  שיפוט בית א דרגה 2

13:00 – 13:15  חימום

13:15 – 13:45  שיפוט בית ב דרגה 2

13:45 – 13:50  פודיום דרגה 2

13:50 – 14:05  חימום

14:05 – 14:35  שיפוט בית ג דרגה 3

14:35 – 15:05  חימום

15:00 – 15:30  שיפוט בית ד דרגה 3

15:40               פודיום דרגה 3